Nieuwbouw Franciscushof Het Veld en De Erven

Tussen de N35 en het al gerealiseerde deel van het Franciscushof ligt het nieuwbouwplan Franciscushof Zuid.

Op het gedeelte Het Veld worden 20 huurwoningen gerealiseerd. En op het gedeelte De Erven bouwen wij nog 11 woningen Dit zijn allemaal 'BuitenGewoonThuis' woningen. Het type BGT woning dat hier gebouwd gaat worden is meer natuur inclusief en circulair gebouwd. Dat betekent dat de gevel van hout is en het dak van de berging een groen dak is. De woning is geschikt voor 1 tot 2 persoonshuishoudens en voor langer zelfstandig thuis wonen. 

De planning

Het Veld: De bouw is gestart in 2024. De bouw van de 20 woningen op Het Veld is met de bouwvak klaar.  Vanaf eind mei krijgen huurders de sleutel van hun woning. 

De Erven: de bouw van deze 11 woningen is inmiddels ook gestart. Eind 2025 en/of het begin van 2026 gaan hier de eerste huurders wonen.  

'Onze Buitengewoonthuiswoning'

Wij bouwen 31  'Buitengewoonthuiswoningen' zoals we ze noemen. Deze middelgrote huurwoningen zijn geschikt voor diverse 1- en 2-persoonshuishoudens. Zowel jonge als oudere huurders met of zonder zorgvraag kunnen hier goed en lang zelfstandig wonen. Deze huishoudens zoeken vaak een woning die wat kleiner is dan de traditionele eengezinswoning. 

Wat maakt deze ‘Buitengewoonthuiswoning’ zo buitengewoon?

Compact, duurzaam en betaalbare woningen

  • de woning biedt veel wooncomfort 
  • de woning is gasloos en energiezuinig 
  • de gevel is van hout
  • het dak van de berging is een groen dak
  • zonnepanelen voor het opwekken van stroom
  • 2 slaapkamers en een ruime badkamer
  • geschikt voor langer zelfstandig thuis wonen

Omschrijving woning

De woning is energiezuinig en biedt veel wooncomfort door: goede isolatie, kunststofkozijnen met triple-glas, WTW-unit en duurzame luchtwarmtepompinstallatie met koelfunctie en vloerverwarming op de beneden- en bovenverdieping.   

Op de benedenverdieping is een lichte woonkamer met keuken. Het woongedeelte is gericht op de tuin/terras en heeft een buitendeur en een groot raam.  De keuken biedt mogelijkheid voor het aansluiten van een vaatwasser en elektrisch koken (gasloos). Door de ruime hal en trapopgang is de woning zeer geschikt voor zowel jonge als oudere huurders, met of zonder zorgvraag. De hal biedt voldoende ruimte voor gebruik en opstellen van rollator of kinderwagen. Daarbij is de brede trap geschikt voor het eventueel plaatsen van de traplift. In de hal bevindt zich het toilet.

Op de bovenverdieping is een 2e toilet in de ruime badkamer, er zijn twee slaapkamers en een aparte bergruimte. De badkamer hebben een elektrisch verwarmingspaneel, om (indien nodig) de ruimte snel te verwarmen. Op de overloop zit een vlizotrap naar de zolder. Op zolder staat de WTW-unit, die op een energiezuinige manier de woning ventileert door de gezuiverde warme lucht terug te laten stromen in de woning. 

De tuin wordt compleet opgeleverd met een apart staande fietsenberging, tuinafrastering, buitenverlichting en pad- en terrasverharding.

Benieuwd hoe een buitengewoonthuiswoning er van binnen uitziet? Klik dan op onderstaande link. Het is een virtuele tour (met de muis van uw computer loopt u door de woning en  klikt u op de verschillende 'pijlen' in de woning.

Virtuele Tour 360 graden VR-tour

Verhuurinformatie

Woningaanbod & plattegronden

De verhuur van de woningen het Veld  is inmiddels afgerond.

De inschrijving voor de woningen van De Erven (Bachhof 1 t/m 13 en 16 t/m 22) start rond oktober 2025 Het gaat om 2 blokken: 1 van 4 woningen en 1 van 7 woningen. 

Woningplattegronden Bachhof 1 t/m 13

Woningplattegronden Bachhof 16 tm 22

Ons huidige aanbod is online te vinden via ons woningaanbod op deWoningzoeker.
Daar kunt u reageren als u belangstelling heeft om te huren. 

Denkt u eraan dat u ingeschreven staat als woningzoekende om te kunnen reageren? Inschrijven, zoeken naar en reageren op een woning doet u vanaf deze plek. 

Reageren

Vanaf de startdatum heeft u de tijd om te reageren. De sluitingsdatum en -tijd staan in de advertentie vermeld.

Denkt u eraan:

  • dat u ingeschreven staat als woningzoekende, om (straks) te kunnen reageren? Inschrijven doet u via onze website De Woningzoeker.
  • en u op die plek ook uw zoekprofiel instelt? Want dan ontvangt u automatisch een tip-bericht zodra de woningen voor de verhuur worden aangeboden.

Welke voorrangsregels zijn er bij het toewijzen?

  • Bij 6 woningen krijgen huurders van SallandWonen voorrang die een woning achterlaten
  • 4 Woningen worden regulier via de wensmodule aangeboden. 

Huurprijzen

  • Kale huur: € 900,07 (We hanteren een tweehurenbeleid. Dat betekent dat de huurprijs wordt aangepast aan uw inkomen.
    Dat geeft u meer keuzevrijheid en zorgt voor een betere doorstroming op de woningmarkt)
  • De kosten voor glasverzekering en zonnepanelen komen hier nog bij en leest u later terug in de woningadvertentie.