Woningcorporaties in het nieuws
De NOS heeft aandacht besteed aan het privé verhuren van woningen door directeuren, bestuurders en commissarissen van woningcorporaties. De journalisten hebben een inventarisatie gedaan en 25 corporaties zijn grondig onder de loep genomen. Vanuit de vraag of er een aantal gevallen mogelijk sprake is van belangenverstrengelingen of twijfelachtige verhuurderschap.
Goed om te weten
Bij SallandWonen speelt dit niet. Geen van onze commissarissen verhuurt privé woningen en dat geldt ook voor onze directeur-bestuurder, Marijke Kool. Niet binnen, en ook niet buiten ons werkgebied. Wij hebben zelfs nog een slag dieper gekeken en ook de managers binnen onze organisatie zijn geen verhuurders van woningen.
Hoe kijken wij er tegen aan?
We begrijpen de onrust die over dit onderwerp gaat ontstaan en menen dat het niet verstandig is dat mensen in de top van een woningcorporatie woningen bezitten voor rendement en die vervolgens privé verhuren.
Wij ondersteunen het standpunt van Aedes, de koepelorganisatie van corporaties, over dit onderwerp.
Dit standpunt leest u hier.
Heeft u naar aanleiding van dit bericht vragen?
Neem dan gerust contact op met ons via telefoonnummer 0572-348 348 of e-mailadres klantencentrum@sallandwonen.nl.